Ndarëse e ushqimeve

Të ushqesh fëmijën tënd me pluhrin E babjemit, Mama Tani është shumë praktike dhe e shpejtë! 3 pjesë të pluhrit mamaje të përgatitur mund të ruhen në seksione Të ndara Të pluhrit Mamaje Të Bebes kur je gati t’i japësh mama pudrës, gjithçka që duhet të bësh është të ziesh pluhrin e nënës dhe ta hedhësh në ujë të ftohtë. 3 marrin ushqim të mjaftueshëm pluhuri për ushqim ushqimi. I përshtatshëm për sterilizim, mikrovalë dhe larëse enësh për udhëtim me një kapak të lëvizshëm mund të transferosh lehtësisht ushqim pluhur nga çdo ndarje në një shishe.

5.00

Të ushqesh fëmijën tënd me pluhrin E babjemit, Mama Tani është shumë praktike dhe e shpejtë! 3 pjesë të pluhrit mamaje të përgatitur mund të ruhen në seksione Të ndara Të pluhrit Mamaje Të Bebes kur je gati t’i japësh mama pudrës, gjithçka që duhet të bësh është të ziesh pluhrin e nënës dhe ta hedhësh në ujë të ftohtë. 3 marrin ushqim të mjaftueshëm pluhuri për ushqim ushqimi. I përshtatshëm për sterilizim, mikrovalë dhe larëse enësh për udhëtim me një kapak të lëvizshëm mund të transferosh lehtësisht ushqim pluhur nga çdo ndarje në një shishe.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ndarëse e ushqimeve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *