Pompë gjiri manuale

Ajo është projektuar për të mjelur me përdorim praktik dhe të lehtë. Është ideale për periudha të shkurtra kohe, përveç foshnjës, ose për qumësht të tepërt të qumështit të gjirit midis ushqimit me gji. Me pompimin manual të gjirit, qumështi i gjirit mund të jetë i lehtë dhe praktikisht i qumështit. Mund ta mbash lehtë dhe ta vendosësh thithkën tërësisht në të dhe të fillosh të mjelësh me lëvizje ritmike. Kuti masazhi me formë të rrumbullakët në gjoks, jep qumësht të rehatshëm. Handle ergonomike ju lejon të mbani atë të rehatshme ndërsa mjelni, dhe ju mund të mjeleni lehtë me një dorë. Pas mjeljes me përmbajtjen e kontejnerit të qumështit të nënës, nuk ke nevojë të transferosh qumështin tek konteinerët e tjerë. Mund ta ushqesh menjëherë fëmijën duke futur një çaj me shishe. Është shumë e lehtë të instalohesh dhe të pastrohesh. Zieje në ujë për 5 minuta para se ta përdorësh. I pastër me një furçë të përshtatshme ose material të ngjashëm pas përdorimit për të shmangur çdo tepricë. Mburoja prej silikoni nuk e zemëron gjoksin. Dizajn kompakt dhe i lehtë, mund ta çosh kudo që të shkosh. Mos u afro më. Të gjitha pjesët e tij mund të zihen dhe të sterilizohen. BPA Free

25.00

Ajo është projektuar për të mjelur me përdorim praktik dhe të lehtë. Është ideale për periudha të shkurtra kohe, përveç foshnjës, ose për qumësht të tepërt të qumështit të gjirit midis ushqimit me gji. Me pompimin manual të gjirit, qumështi i gjirit mund të jetë i lehtë dhe praktikisht i qumështit. Mund ta mbash lehtë dhe ta vendosësh thithkën tërësisht në të dhe të fillosh të mjelësh me lëvizje ritmike. Kuti masazhi me formë të rrumbullakët në gjoks, jep qumësht të rehatshëm. Handle ergonomike ju lejon të mbani atë të rehatshme ndërsa mjelni, dhe ju mund të mjeleni lehtë me një dorë. Pas mjeljes me përmbajtjen e kontejnerit të qumështit të nënës, nuk ke nevojë të transferosh qumështin tek konteinerët e tjerë. Mund ta ushqesh menjëherë fëmijën duke futur një çaj me shishe. Është shumë e lehtë të instalohesh dhe të pastrohesh. Zieje në ujë për 5 minuta para se ta përdorësh. I pastër me një furçë të përshtatshme ose material të ngjashëm pas përdorimit për të shmangur çdo tepricë. Mburoja prej silikoni nuk e zemëron gjoksin. Dizajn kompakt dhe i lehtë, mund ta çosh kudo që të shkosh. Mos u afro më. Të gjitha pjesët e tij mund të zihen dhe të sterilizohen. BPA Free

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pompë gjiri manuale”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *