Biberon ushtrues i nofullës

Me kalimin e ushqimit shtesë, nevoja e fëmijës për të ngrënë ujë do të rritet gjithashtu sipas ushqimit dhe ushqimeve të konsumuara. Kjo periudhë siguron tranzicion të lehtë nga shishja në xham. Kjo i lejon fëmijës tuaj të relaksohet ndërsa pi ujë, projektuar për të përshtatur duart e tyre të vogla. Praktike, çdo pjesë mund të mblidhet lehtë. Mund të përdoret lehtë gjatë udhëtimit. Fundi i vështirë do të japë normën ideale të rrjedhjes për fëmijën tënd, ndërkohë që ndihmon fëmijën tënd të kruajë dhëmbët e tij. Përdoret për pije të ngrohta dhe të ftohta. Mosha: 9 muaj e mbarim. E bërë nga polipropileni (PP), e cila është e vështirë, jetëgjatë, e sigurtë dhe e ripërdorshme.

5.00

Me kalimin e ushqimit shtesë, nevoja e fëmijës për të ngrënë ujë do të rritet gjithashtu sipas ushqimit dhe ushqimeve të konsumuara. Kjo periudhë siguron tranzicion të lehtë nga shishja në xham. Kjo i lejon fëmijës tuaj të relaksohet ndërsa pi ujë, projektuar për të përshtatur duart e tyre të vogla. Praktike, çdo pjesë mund të mblidhet lehtë. Mund të përdoret lehtë gjatë udhëtimit. Fundi i vështirë do të japë normën ideale të rrjedhjes për fëmijën tënd, ndërkohë që ndihmon fëmijën tënd të kruajë dhëmbët e tij. Përdoret për pije të ngrohta dhe të ftohta. Mosha: 9 muaj e mbarim. E bërë nga polipropileni (PP), e cila është e vështirë, jetëgjatë, e sigurtë dhe e ripërdorshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Biberon ushtrues i nofullës”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *