Përparëse plastike

Gjatë orëve të ushqimit, foshnja juaj mund të ha sa të dojë, falë përparësisë së tij ai nuk e infekton majën e tij ose përreth. Ai mbledh thërrime me xhepin e tij. Është e butë dhe e padepërtueshme.

7.00

Kategori:

Gjatë orëve të ushqimit, foshnja juaj mund të ha sa të dojë, falë përparësisë së tij ai nuk e infekton majën e tij ose përreth. Ai mbledh thërrime me xhepin e tij. Është e butë dhe e padepërtueshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Përparëse plastike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *