Mbulesë nga shiu

Mushama është e përshtatshme për të gjitha modelet e karrocave. Mbroje fëmijën tënd me shi dhe mot të ftohtë. Struktura e saj transparente nuk ndërhyn në vizionin e fëmijës tuaj.

10.00

Mushama është e përshtatshme për të gjitha modelet e karrocave. Mbroje fëmijën tënd me shi dhe mot të ftohtë. Struktura e saj transparente nuk ndërhyn në vizionin e fëmijës tuaj.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbulesë nga shiu”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *