Mbulesë nga shiu

Është një produkt i madh për të mbrojtur fëmijën tuaj nga shiu dhe moti i ftohtë. Falë strukturës së saj transparente, ajo nuk ndërhyn në pikëpamjen e fëmijës tuaj. Të jep akses të lehtë për fëmijën tënd me seksionin e mbyllur përpara. Mund ta lidhësh seksionin zip në seksionin Velkro duke e hedhur lart siç është e nevojshme. Fëmija yt mund të marrë frymë rehat poshtë karrocës. Të gjithë karrocat janë të përshtatshëm me karrocat. Kujdes mos e lër fëmijën të qetë dhe të pashoqëruar në karrocë.

15.00

Është një produkt i madh për të mbrojtur fëmijën tuaj nga shiu dhe moti i ftohtë. Falë strukturës së saj transparente, ajo nuk ndërhyn në pikëpamjen e fëmijës tuaj. Të jep akses të lehtë për fëmijën tënd me seksionin e mbyllur përpara. Mund ta lidhësh seksionin zip në seksionin Velkro duke e hedhur lart siç është e nevojshme. Fëmija yt mund të marrë frymë rehat poshtë karrocës. Të gjithë karrocat janë të përshtatshëm me karrocat. Kujdes mos e lër fëmijën të qetë dhe të pashoqëruar në karrocë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbulesë nga shiu”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *