Shtruese e butë për karrocë

Jastëku i karrocave është i përshtatshëm për të gjithë karrocat dhe karrocat. Ajo do të sigurojë rehati shtesë dhe rehati për fëmijën tuaj. Mund ta përdorni pjesën e gomës duke e ngjitur pas mbështetjes dhe duke vënë rripat e sigurimit nëpër gropa. Fabrika 100 %e pambukut është prodhuar. Mund ta lash në ujë të ngrohtë dhe ta thash duke e nxjerrë.

14.00

Jastëku i karrocave është i përshtatshëm për të gjithë karrocat dhe karrocat. Ajo do të sigurojë rehati shtesë dhe rehati për fëmijën tuaj. Mund ta përdorni pjesën e gomës duke e ngjitur pas mbështetjes dhe duke vënë rripat e sigurimit nëpër gropa. Fabrika 100 %e pambukut është prodhuar. Mund ta lash në ujë të ngrohtë dhe ta thash duke e nxjerrë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shtruese e butë për karrocë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *