Shtruese e butë për karrocë

Karrigia e lartë me gëzof dhe jastëku i karrocave i lejoni fëmijës tuaj të ketë një kohë të rehatshme. Struktura ergonomike në kokë ndihmon për të penguar kokën e fëmijës nga e djathta në të majtë dhe është e përshtatshme për përdorimin e shumë karrigeve dhe karrocave të larta. Fabrika 100 % e pambukut është prodhuar. Brendësia, fibër.

14.00

Karrigia e lartë me gëzof dhe jastëku i karrocave i lejoni fëmijës tuaj të ketë një kohë të rehatshme. Struktura ergonomike në kokë ndihmon për të penguar kokën e fëmijës nga e djathta në të majtë dhe është e përshtatshme për përdorimin e shumë karrigeve dhe karrocave të larta. Fabrika 100 % e pambukut është prodhuar. Brendësia, fibër.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shtruese e butë për karrocë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *