Shtruese e butë

Është e përshtatshme me të gjitha xhirot dhe karrocat standarde. Nuk e lejon trupin të nxehet dhe të ftohet. Pëlhura e posaçme e saj do të ndihmojë të parandalojë fëmijët nga djersitja, ndërsa do t’u japë fëmijëve rehati në udhëtime. Vendet për rripin e sigurimit të bebes janë në dispozicion. Pjesa e sipërme është pëlhura e pambukut dhe pjesa e poshtme prodhohet me teknologji të lartë.

15.00

Është e përshtatshme me të gjitha xhirot dhe karrocat standarde. Nuk e lejon trupin të nxehet dhe të ftohet. Pëlhura e posaçme e saj do të ndihmojë të parandalojë fëmijët nga djersitja, ndërsa do t’u japë fëmijëve rehati në udhëtime. Vendet për rripin e sigurimit të bebes janë në dispozicion. Pjesa e sipërme është pëlhura e pambukut dhe pjesa e poshtme prodhohet me teknologji të lartë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shtruese e butë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *