Shtruese e butë

Kryesore e fëmijës së sapolindur e bën atë të rehatshme në vendet e karrocës , të vendosur në zonën e gropës,janë të disponueshme butonat e tranzicionit të rripit të sigurimit. Lëvozhga mund të hiqet dhe të lahet.

10.00

Kryesore e fëmijës së sapolindur e bën atë të rehatshme në vendet e karrocës , të vendosur në zonën e gropës,janë të disponueshme butonat e tranzicionit të rripit të sigurimit. Lëvozhga mund të hiqet dhe të lahet.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shtruese e butë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *