Mbrojtëse nga shiu

E bërë nga pvc , mushama është e përshtatshme për të gjitha modelet kryesore të prehrit. Mbroje fëmijën tënd me shi dhe mot të ftohtë. Falë strukturës së saj transparente, ajo nuk ndërhyn në pikëpamjen e fëmijës tuaj

10.00

E bërë nga pvc , mushama është e përshtatshme për të gjitha modelet kryesore të prehrit. Mbroje fëmijën tënd me shi dhe mot të ftohtë. Falë strukturës së saj transparente, ajo nuk ndërhyn në pikëpamjen e fëmijës tuaj

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbrojtëse nga shiu”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *