Mbrojtëse e gjunjëve

Për fëmijën tënd, i cili gërvisht gjunjët duke u zvarritur deri sa të mësojë të ecë, dhe fillon të nxijë rrobat e tij, mund të përdorësh beben Xhem duke u zvarritur duke u zvarritur në gjunjë pa e lënduar atë falë strukturës së tij speciale, me lehtësi vënë atë në gjunjë të bebes tënde dhe le ta shohësh atë duke u zvarritur.…

5.00

Për fëmijën tënd, i cili gërvisht gjunjët duke u zvarritur deri sa të mësojë të ecë, dhe fillon të nxijë rrobat e tij, mund të përdorësh beben Xhem duke u zvarritur duke u zvarritur në gjunjë pa e lënduar atë falë strukturës së tij speciale, me lehtësi vënë atë në gjunjë të bebes tënde dhe le ta shohësh atë duke u zvarritur.…

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbrojtëse e gjunjëve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *