Çantë e makinës

Të lejon të vësh librin, pijet dhe gjërat e tjera në makinë pa shkaktuar friksionin. Organizuesi i makinave të lejon të heqësh qafe kthetrën e makinës. Ju mund të vendosni të gjitha sendet që ju duhen në xhepat tuaj dhe të arrini lehtë ato në çdo kohë. Është e thjeshtë të instalosh, shumë praktike dhe të dobishëm. Është bërë me pëlhurë të veçantë dhe është e pastër. I përmbledh të gjitha nevojat e bebes tënde së bashku.

15.00

Të lejon të vësh librin, pijet dhe gjërat e tjera në makinë pa shkaktuar friksionin. Organizuesi i makinave të lejon të heqësh qafe kthetrën e makinës. Ju mund të vendosni të gjitha sendet që ju duhen në xhepat tuaj dhe të arrini lehtë ato në çdo kohë. Është e thjeshtë të instalosh, shumë praktike dhe të dobishëm. Është bërë me pëlhurë të veçantë dhe është e pastër. I përmbledh të gjitha nevojat e bebes tënde së bashku.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Çantë e makinës”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *