Hijezim i dritares anësore të makinës

2 dallues dielli janë në dispozicion në pako. Të ndihmon të mbrosh fëmijën nga rrezet e diellit dhe motin e nxehtë në verë. Mund të hidhet lehtë dhe hidhet. Mund të përdoret në të gjitha llojet e xhamave. Falë kupave thithëse anash, mund të lidhet lehtë me xhamin. Me pëlhurë të fshirë. Nuk mund të lahet.

5.00

2 dallues dielli janë në dispozicion në pako. Të ndihmon të mbrosh fëmijën nga rrezet e diellit dhe motin e nxehtë në verë. Mund të hidhet lehtë dhe hidhet. Mund të përdoret në të gjitha llojet e xhamave. Falë kupave thithëse anash, mund të lidhet lehtë me xhamin. Me pëlhurë të fshirë. Nuk mund të lahet.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hijezim i dritares anësore të makinës”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *