Korpë

Me strukturën e tij të fuqishme dhe ortopedike, është një produkt i strehuar dhe i dobishëm për fëmijën tuaj. Kryesorja paraqet një kapele të shpejtë për të mbrojtur fytyrën e fëmijës. Ka një brendësi të butë. Është me gjatësi të përshtatshme për t’u mbajtur dhe ka rripa të përforcuara. Një strukturë e papërshkueshëm nga uji.

45.00

Me strukturën e tij të fuqishme dhe ortopedike, është një produkt i strehuar dhe i dobishëm për fëmijën tuaj. Kryesorja paraqet një kapele të shpejtë për të mbrojtur fytyrën e fëmijës. Ka një brendësi të butë. Është me gjatësi të përshtatshme për t’u mbajtur dhe ka rripa të përforcuara. Një strukturë e papërshkueshëm nga uji.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Korpë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *