Mini-shtrat

Jastëku i ulur me gëzof është i rrethuar me një jastëk të fryrë, ku mund të shtrihesh i sigurt në barkun e fëmijës dhe të kthehesh kur fle gjatë shtatëzanisë dhe të ndihmon të flesh rehat.

40.00

Jastëku i ulur me gëzof është i rrethuar me një jastëk të fryrë, ku mund të shtrihesh i sigurt në barkun e fëmijës dhe të kthehesh kur fle gjatë shtatëzanisë dhe të ndihmon të flesh rehat.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mini-shtrat”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *