Jastek gjarpëror

Përdoret si një mbrojtës pranë krevatit për të parandaluar që fëmija juaj të godasë pjesët e vështira të shtratit ndërsa shtrihet. Gjithashtu të ndihmon që bebi të shtrihet në një pozicion fetal duke vënë një jastëk me vemje rreth tij. Përbërja e butë dhe ngjyrat e bukura do të jenë aksesori i domosdoshëm në krevatin e fëmijës tënd. Fabrika 100% e pambukut.

20.00

Përdoret si një mbrojtës pranë krevatit për të parandaluar që fëmija juaj të godasë pjesët e vështira të shtratit ndërsa shtrihet. Gjithashtu të ndihmon që bebi të shtrihet në një pozicion fetal duke vënë një jastëk me vemje rreth tij. Përbërja e butë dhe ngjyrat e bukura do të jenë aksesori i domosdoshëm në krevatin e fëmijës tënd. Fabrika 100% e pambukut.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Jastek gjarpëror”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *