Mbulesë 3 në 1

Kudo që të shkosh, fëmija yt mund të flejë rehat dhe të rrijë rehat me këtë tapetin praktik dhe të lezetshëm të kafesë. Merr formën e një çante falë litarëve të lidhur dhe bartet lehtë. Pëlhura 100% e pambukut jashtë, brenda është e lirë jasteku me fibra të buta. Makina mund të lahet gjithashtu në 30 gradë.

30.00

Kudo që të shkosh, fëmija yt mund të flejë rehat dhe të rrijë rehat me këtë tapetin praktik dhe të lezetshëm të kafesë. Merr formën e një çante falë litarëve të lidhur dhe bartet lehtë. Pëlhura 100% e pambukut jashtë, brenda është e lirë jasteku me fibra të buta. Makina mund të lahet gjithashtu në 30 gradë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbulesë 3 në 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *