Mini-shtrat

E disponueshme për moshat 0-4. Pjesa e sipërme është një pëlhurë me lëng që mund të hiqet nga zinxhiri dhe të lahet në lavatriçe. Fundi është bërë prej 100% fabrikë pvc. Sepse është provë e lëngshme, mund të përdoret lehtë në kopsht. Pasi fëmija të ulet, pjesa me zinxhirë mund të hiqet dhe të përdoret si një vend deri në 4-5 vjet të moshës. Është ergonomike dhe praktike.

45.00

E disponueshme për moshat 0-4. Pjesa e sipërme është një pëlhurë me lëng që mund të hiqet nga zinxhiri dhe të lahet në lavatriçe. Fundi është bërë prej 100% fabrikë pvc. Sepse është provë e lëngshme, mund të përdoret lehtë në kopsht. Pasi fëmija të ulet, pjesa me zinxhirë mund të hiqet dhe të përdoret si një vend deri në 4-5 vjet të moshës. Është ergonomike dhe praktike.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mini-shtrat”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *