Jastek anësor

Mjekët paralajmërojnë vazhdimisht prindërit rreth rrezikut të mbytjes, veçanërisht në foshnjat e sapolindura. Bebet mund te mbushen per shkak te jastekut, ndonjehere duke u kthyer përmbys, dhe mbyten me te vjellat e tyre, vjelljet. Shtrati i sigurt I Bebes, i cili është zhvilluar për të parandaluar të tilla fatkeqësi, e ndalon fëmijën tuaj të bjerë ndërsa kthehet majtas dhe djathtas, duke u kthyer përmbys dhe duke u bërë i fryrë. Mund ta anosh me lehtësi fëmijën tënd në çdo drejtim që do, ta ndalosh të bjerë dhe të mbytet.

10.00

Mjekët paralajmërojnë vazhdimisht prindërit rreth rrezikut të mbytjes, veçanërisht në foshnjat e sapolindura. Bebet mund te mbushen per shkak te jastekut, ndonjehere duke u kthyer përmbys, dhe mbyten me te vjellat e tyre, vjelljet. Shtrati i sigurt I Bebes, i cili është zhvilluar për të parandaluar të tilla fatkeqësi, e ndalon fëmijën tuaj të bjerë ndërsa kthehet majtas dhe djathtas, duke u kthyer përmbys dhe duke u bërë i fryrë. Mund ta anosh me lehtësi fëmijën tënd në çdo drejtim që do, ta ndalosh të bjerë dhe të mbytet.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Jastek anësor”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *