Jastek kundër zënies së frymës

Mjekët paralajmërojnë vazhdimisht prindërit rreth rrezikut të mbytjes, veçanërisht në foshnjat e sapolindura. Bebet mund te mbushen per shkak te jastekut, ndonjehere duke u kthyer përmbys, dhe mbyten me te vjellat e tyre, vjelljet. Jastëku kundër mbytjes Së Bebes, i cili është zhvilluar për të parandaluar këtë lloj katastrofe, ofron një gjumë të rehatshëm me një strukturë sfungjeri të performuar dhe një trashësi sfungjeri që është në përputhje me qafën e fëmijës.

10.00

Mjekët paralajmërojnë vazhdimisht prindërit rreth rrezikut të mbytjes, veçanërisht në foshnjat e sapolindura. Bebet mund te mbushen per shkak te jastekut, ndonjehere duke u kthyer përmbys, dhe mbyten me te vjellat e tyre, vjelljet. Jastëku kundër mbytjes Së Bebes, i cili është zhvilluar për të parandaluar këtë lloj katastrofe, ofron një gjumë të rehatshëm me një strukturë sfungjeri të performuar dhe një trashësi sfungjeri që është në përputhje me qafën e fëmijës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Jastek kundër zënies së frymës”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *