Dyshek refluks

Rregullimi i pozicionit te spitalizimit te bebes tende ndihmon te parandaloje acidin e stomakut nga arratisja ne esofag. Një Sfungjer I Dizajnit special me një vrimë i lejon fëmijës tuaj të marrë frymë lehtë kur fytyra e shtrirë poshtë. Ky produkt nuk ka prona terapeutike. e përdorur si ndihmëse. Produkti ka erën e sfungjerit, pasi të hiqet nga paketa e tij, era do të zhduket. Nuk përmban substanca kancerogjenike. Rasti i larjes mund të lahet në lavatriçe. Mund të përdoret si një jastëk i sigurtë gjumi falë barrierës së saj të përshtatshme. Rripi beli sigurohet që bebi yt të mos rrëshqet duke e rregulluar jastëkun përmes Velkros. Gjatësia E Velkros prapa rripit të ndihmon të përkulesh në të djathtë dhe në të majtë. Me jastekun, mund ta mbështesni beben tuaj nga shpina e tij dhe te shtriheni ne pozicionin e tij te rehatshem. Ka pëlhurë të veçantë në anët që ofron rrjedhjen e ajrit

25.00

Rregullimi i pozicionit te spitalizimit te bebes tende ndihmon te parandaloje acidin e stomakut nga arratisja ne esofag. Një Sfungjer I Dizajnit special me një vrimë i lejon fëmijës tuaj të marrë frymë lehtë kur fytyra e shtrirë poshtë. Ky produkt nuk ka prona terapeutike. e përdorur si ndihmëse. Produkti ka erën e sfungjerit, pasi të hiqet nga paketa e tij, era do të zhduket. Nuk përmban substanca kancerogjenike. Rasti i larjes mund të lahet në lavatriçe. Mund të përdoret si një jastëk i sigurtë gjumi falë barrierës së saj të përshtatshme. Rripi beli sigurohet që bebi yt të mos rrëshqet duke e rregulluar jastëkun përmes Velkros. Gjatësia E Velkros prapa rripit të ndihmon të përkulesh në të djathtë dhe në të majtë. Me jastekun, mund ta mbështesni beben tuaj nga shpina e tij dhe te shtriheni ne pozicionin e tij te rehatshem. Ka pëlhurë të veçantë në anët që ofron rrjedhjen e ajrit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dyshek refluks”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *