Ndërruese pelenash

30.00

Fëmijët janë zemërak, ndërsa fundet e tyre kanë ndryshuar, duke e bërë këtë proces sfidues ende. Gjatë kësaj periudhe të shkurtër, e cila shpesh kthehet në torturë për nënat, do të jetë më praktike për të ndryshuar pelenën e fëmijës tuaj dhe për të marrë më pak kohë me beben Xhem të ngecur poshtë, e cila do të jetë ndihmësja e tyre.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ndërruese pelenash”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *