Thes 0-4 vjeç

Të lejon ta bartësh fëmijën me lehtësi. Falë strukturës së butë të pëlhurës brenda, nuk e shqetëson fëmijën tënd.I përshtatshëm për përdorim në verë dhe dimër.

25.00

Të lejon ta bartësh fëmijën me lehtësi. Falë strukturës së butë të pëlhurës brenda, nuk e shqetëson fëmijën tënd.I përshtatshëm për përdorim në verë dhe dimër.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Thes 0-4 vjeç”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *