Hiram i gatshëm

Bebet zgjohen shpesh duke kërcyer pas fjetjes. Duke pasur krahët e tyre në shpata i bën ata të ndihen të sigurt. Kështu që ata nuk zgjohen me duar dhe lëvizje krahu. Përbërja prej 100% combed pëlhura, lopatat e krehura Të Bebes mund të rregullohen në trupin e fëmijës tuaj dhe të përshtaten në mënyrë të përsosur.

12.00

Bebet zgjohen shpesh duke kërcyer pas fjetjes. Duke pasur krahët e tyre në shpata i bën ata të ndihen të sigurt. Kështu që ata nuk zgjohen me duar dhe lëvizje krahu. Përbërja prej 100% combed pëlhura, lopatat e krehura Të Bebes mund të rregullohen në trupin e fëmijës tuaj dhe të përshtaten në mënyrë të përsosur.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hiram i gatshëm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *