Lidhëse për ngërqa

Për bebet, dhimbjet e gazit janë një problem i madh si për familjen, ashtu edhe për fëmijën. Rripi i lehtësimit të gazit bërthamë qershie është një prodhim ideal i bërë prej 100% material natyror për të reduktuar dhimbjet e gazit. Qesja e bërthamës së qershisë duhet të nxehet për 1 minuta dhe të vendoset në xhepin e Rripit dhe të lidhet me barkun e fëmijës. Për rezultatet më të mira, masazh barkun e ngrohtë të fëmijës tënd në një lëvizje rrethore.

8.00

Për bebet, dhimbjet e gazit janë një problem i madh si për familjen, ashtu edhe për fëmijën. Rripi i lehtësimit të gazit bërthamë qershie është një prodhim ideal i bërë prej 100% material natyror për të reduktuar dhimbjet e gazit. Qesja e bërthamës së qershisë duhet të nxehet për 1 minuta dhe të vendoset në xhepin e Rripit dhe të lidhet me barkun e fëmijës. Për rezultatet më të mira, masazh barkun e ngrohtë të fëmijës tënd në një lëvizje rrethore.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lidhëse për ngërqa”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *