Bërthama të qershisë për ngerqa

Për bebet, dhimbjet e gazit janë një problem i madh si për familjen, ashtu edhe për fëmijën. Jastëku i bërthamës së qershisë është një produkt ideal i bërë prej 100% material natyror për të reduktuar dhimbjet e gazit të fëmijës tuaj dhe për të ngrohur krevatin. Bërthama e qershisë e mban nxehtësinë për një kohë të gjatë dhe e jep ngadalë, duke e lejuar fëmijën tënd të qetësohet dhe të qetësohet. Mbuloja mund të pastrohet duke u larë. Ajo përdoret në furrë me 450 vat për 1 minuta.

7.00

Për bebet, dhimbjet e gazit janë një problem i madh si për familjen, ashtu edhe për fëmijën. Jastëku i bërthamës së qershisë është një produkt ideal i bërë prej 100% material natyror për të reduktuar dhimbjet e gazit të fëmijës tuaj dhe për të ngrohur krevatin. Bërthama e qershisë e mban nxehtësinë për një kohë të gjatë dhe e jep ngadalë, duke e lejuar fëmijën tënd të qetësohet dhe të qetësohet. Mbuloja mund të pastrohet duke u larë. Ajo përdoret në furrë me 450 vat për 1 minuta.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Bërthama të qershisë për ngerqa”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *