Jastek gjumi

Vendi i brendshëm i këtij produkti, i cili ka një fije mikrofieri, është fibra rruaze. Ai gjithashtu mund të lahet më vete në qoftë se dëshirohet falë rastit të tij me zinxhirë. Pëlhura është e veçantë. Lehtë dhe lehtë për tu përdorur.

15.00

Vendi i brendshëm i këtij produkti, i cili ka një fije mikrofieri, është fibra rruaze. Ai gjithashtu mund të lahet më vete në qoftë se dëshirohet falë rastit të tij me zinxhirë. Pëlhura është e veçantë. Lehtë dhe lehtë për tu përdorur.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Jastek gjumi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *