Jorgan mikrofiber

Brenda këtij produkti, i cili ka një mbulesë të jashtme të mikrofierit, është fibra rruaze. Pëlhura është e veçantë. Lehtë dhe lehtë për tu përdorur.

25.00

Brenda këtij produkti, i cili ka një mbulesë të jashtme të mikrofierit, është fibra rruaze. Pëlhura është e veçantë. Lehtë dhe lehtë për tu përdorur.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Jorgan mikrofiber”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *