Çarshaf rezistentë ndaj ujit

Është një pajisje mbrojtëse që mund të lidhet në fund të krevatit me një prezervativ për të mbrojtur krevatin e fëmijës dhe fëmijës tënd. Ju merrni një natë të qetë jashtë në rast se fëmija juaj laget.Edhe nëse fëmija yt laget vetë, krevati i tij nuk do të laget kurrë.

12.00

Është një pajisje mbrojtëse që mund të lidhet në fund të krevatit me një prezervativ për të mbrojtur krevatin e fëmijës dhe fëmijës tënd. Ju merrni një natë të qetë jashtë në rast se fëmija juaj laget.Edhe nëse fëmija yt laget vetë, krevati i tij nuk do të laget kurrë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Çarshaf rezistentë ndaj ujit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *