Çantë lavanderi

Është një produkt i madh që mund të lajë të gjitha prodhimet e bebes suaj së bashku në makinën larëse dhe madje edhe sendet e vogla mund të goditen dhe të lahen rehat në të pa ngecur në makinë.

3.00

Kategori:

Është një produkt i madh që mund të lajë të gjitha prodhimet e bebes suaj së bashku në makinën larëse dhe madje edhe sendet e vogla mund të goditen dhe të lahen rehat në të pa ngecur në makinë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Çantë lavanderi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *