Ndërruese pelenash

Bebja ndihmon nënat kur ndryshojnë fundin e bebes së tyre me hapjen e poshtme, strukturën e dyfishtë të sipërfaqes. Mund t’i ndryshosh pelenat e fëmijës në anën e fshirjes, dhe mund t’i ndryshosh rrobat në anën e peshqirit. Është e lehtë të palosesh dhe të mbash çantën. Jastëku mund të hiqet dhe të përdoret si një jastëk që fle. Lavatriçe mund të lahet edhe në 30 gradë.

10.00

Bebja ndihmon nënat kur ndryshojnë fundin e bebes së tyre me hapjen e poshtme, strukturën e dyfishtë të sipërfaqes. Mund t’i ndryshosh pelenat e fëmijës në anën e fshirjes, dhe mund t’i ndryshosh rrobat në anën e peshqirit. Është e lehtë të palosesh dhe të mbash çantën. Jastëku mund të hiqet dhe të përdoret si një jastëk që fle. Lavatriçe mund të lahet edhe në 30 gradë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ndërruese pelenash”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *