Barrierë e shtratit

Eliminon Rrezikun E Fëmijës Tuaj Që Bie Nga Shtrati Ndërsa Fle. Përsëritja E Bën Të Lehtë Për Fëmijën Tënd Të Ngrihet Nga Krevati. Për shkak të instalimit të shpejtë dhe çmontimit të saj, ju mund të mbani atë me ju në udhëtimet tuaja. Pjesë të qëndrueshme metalike. Fabrikë fibrash jo rezistente. File i butë me mbrojtje fleksible. Është butoni që kodon 180 gradë në një lëvizje. Disa këmbë dhe vidha shtesë për rritje në bazë. Dizajn i përshtatshëm për përdorim në shtretër të mobiluar. Gjerësia: 120 cm. Lartësia: 35 cm.

30.00

Eliminon Rrezikun E Fëmijës Tuaj Që Bie Nga Shtrati Ndërsa Fle. Përsëritja E Bën Të Lehtë Për Fëmijën Tënd Të Ngrihet Nga Krevati. Për shkak të instalimit të shpejtë dhe çmontimit të saj, ju mund të mbani atë me ju në udhëtimet tuaja. Pjesë të qëndrueshme metalike. Fabrikë fibrash jo rezistente. File i butë me mbrojtje fleksible. Është butoni që kodon 180 gradë në një lëvizje. Disa këmbë dhe vidha shtesë për rritje në bazë. Dizajn i përshtatshëm për përdorim në shtretër të mobiluar. Gjerësia: 120 cm. Lartësia: 35 cm.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Barrierë e shtratit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *