Kapelë

Visheni fëmijën tuaj me rroba të projektuara posaçërisht ndërsa ai / ajo përpiqet të mësohet me jetën e tij të re. Falë kësaj kapeleje, e mbron nga efektet dentare ndërsa e bën të duket i lezetshëm. Është 100% pambuk dhe mund të lahet në lavatriçe.

Visheni fëmijën tuaj me rroba të projektuara posaçërisht ndërsa ai / ajo përpiqet të mësohet me jetën e tij të re. Falë kësaj kapeleje, e mbron nga efektet dentare ndërsa e bën të duket i lezetshëm. Është 100% pambuk dhe mund të lahet në lavatriçe.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kapelë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *