Batanije

Mbulesat tona muslin janë bërë prej 100% lëmsh pambuku. Ajo përbëhet nga 4 shtresa valësh. Ka një strukturë që bëhet më e butë dhe më e dobët me çdo larje.

18.00

Mbulesat tona muslin janë bërë prej 100% lëmsh pambuku. Ajo përbëhet nga 4 shtresa valësh. Ka një strukturë që bëhet më e butë dhe më e dobët me çdo larje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Batanije”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *