Koritë

13.50

Kategori:

Me vaskën E Bebes, që të lejon të lash fëmijën ku të duash, orët e Banjos do të bëhen një çelës i madh për fëmijën tënd dhe ty.Ka dy apartamente të gropave, një sapun dhe një zonë magazinimi material ku mund të fusësh aksesorët që do të të duhen në këmbë të vaskës. I përshtatshëm për fëmijë mes 0-18 muajsh.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Koritë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *