Rrjetë për korita

12.00

Kategori:

Vendi i banjës së bebes, i cili ofrohet për shitje në kutinë e dhuratave me stil, ka 1 vaskë të madhe, 1 Kovë banje, 1 Tong, 1 rrjetë banje dhe 1 sfungjer gome dhe termometër banjoje 1.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Rrjetë për korita”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *