Rrjetë për korita

Me aparatin e tij plastik në skaje, është e lidhur me vaskën e bebes dhe vepron si një hamak dhe e ndalon fëmijën të gëlltisë ujë gjatë banjës. Mund ta lash fëmijën rehat pa e mbajtur askush. 6 që nga momenti që lindi fëmija yt.mund ta përdorësh deri në muaj.

7.50

Kategori:

Me aparatin e tij plastik në skaje, është e lidhur me vaskën e bebes dhe vepron si një hamak dhe e ndalon fëmijën të gëlltisë ujë gjatë banjës. Mund ta lash fëmijën rehat pa e mbajtur askush. 6 që nga momenti që lindi fëmija yt.mund ta përdorësh deri në muaj.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Rrjetë për korita”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *