Rrjetë për korita

12.00

Kategori:

Mund ta lidhësh lehtë fëmijën tënd në vaskë me aparatet plastike rreth skajeve. Falë strukturës së saj të butë të mbushjes, fëmija juaj nuk do të ftohet ndërsa bën një dush të rehatshëm. Ju gjithashtu mund të përdorni atë lehtë duke depozituar atë në vaskën e madhe në banjon tuaj. Rruaza Polisterol në të është materiali i përdorur në filxhanët e kafesë .Pas larjes, laju dhe varu në të thatë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Rrjetë për korita”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *