Shtruese për korita

Mund ta përdorësh në vaskën plastike të bebes tënde ose në vaskën e të rriturve në shtëpi. Rruaza Polisterol në të është materiali i përdorur në filxhanët e kafesë.Pas larjes, laju dhe varu në të thatë.

18.00

Kategori:

Mund ta përdorësh në vaskën plastike të bebes tënde ose në vaskën e të rriturve në shtëpi. Rruaza Polisterol në të është materiali i përdorur në filxhanët e kafesë.Pas larjes, laju dhe varu në të thatë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shtruese për korita”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *