Rrjetë për korita

Mund ta lidhësh lehtë fëmijën tënd në vaskë me aparatet plastike rreth skajeve. Falë strukturës së saj të butë të mbushur me peshqir dhe pëlhurës së lartë, fëmija juaj nuk do të ftohet ndërsa lahet rehat. Ju gjithashtu mund të përdorni atë lehtë duke depozituar atë në vaskën e madhe në banjon tuaj. Rruaza Polisterol në të është materiali i përdorur në filxhanët e kafesë. Pas larjes, laju dhe varu në të thatë.

12.00

Kategori:

Mund ta lidhësh lehtë fëmijën tënd në vaskë me aparatet plastike rreth skajeve. Falë strukturës së saj të butë të mbushur me peshqir dhe pëlhurës së lartë, fëmija juaj nuk do të ftohet ndërsa lahet rehat. Ju gjithashtu mund të përdorni atë lehtë duke depozituar atë në vaskën e madhe në banjon tuaj. Rruaza Polisterol në të është materiali i përdorur në filxhanët e kafesë. Pas larjes, laju dhe varu në të thatë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Rrjetë për korita”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *