Shkallë tualeti

Kjo do të ndihmojë fëmijën tuaj, i cili nuk mund të arrijë lavamanin dhe të ulet në tualet vetëm, të jetë në gjendje për të bërë këtë lloj pune vetëm.

7.50

Kategori:

Kjo do të ndihmojë fëmijën tuaj, i cili nuk mund të arrijë lavamanin dhe të ulet në tualet vetëm, të jetë në gjendje për të bërë këtë lloj pune vetëm.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shkallë tualeti”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *