Mbrojtëse nga uji për sy & vesh

Ajo ulet butë në kokën e fëmijës tuaj dhe ndalon iritimin që uji mund të shkaktojë në veshët e tyre dhe shampon apo sapun në sytë e tyre.

5.00

Kategori:

Ajo ulet butë në kokën e fëmijës tuaj dhe ndalon iritimin që uji mund të shkaktojë në veshët e tyre dhe shampon apo sapun në sytë e tyre.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbrojtëse nga uji për sy & vesh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *