Termometër

Termometri i banjos dhe dhomës, me një dizajn dhe figurë të bukur, është zhvilluar në mënyrë që fëmija juaj të mund të gëzojë banjën në temperaturën e duhur. Me shenjat dhe treguesit e hollësishëm në të, kontrolli i temperaturës i ujit sigurohet lehtësisht. Ajo është prodhuar pa merkur për shëndetin e fëmijës tuaj.

5.00

Kategori:

Termometri i banjos dhe dhomës, me një dizajn dhe figurë të bukur, është zhvilluar në mënyrë që fëmija juaj të mund të gëzojë banjën në temperaturën e duhur. Me shenjat dhe treguesit e hollësishëm në të, kontrolli i temperaturës i ujit sigurohet lehtësisht. Ajo është prodhuar pa merkur për shëndetin e fëmijës tuaj.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Termometër”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *