Oturak

Është një produkt që do të të ndihmojë me ngjyra të bukura dhe përdorim praktik gjatë periudhës së praktikës së banjës tënde. Ai është një produkt i sigurtë dhe praktik me një strukturë të lehtë dhe të qëndrueshme plastike. Fakti që i brendshmi mund të hiqet dhe të pastrohet e bën produktin higjienik.

8.00

Kategori:

Është një produkt që do të të ndihmojë me ngjyra të bukura dhe përdorim praktik gjatë periudhës së praktikës së banjës tënde. Ai është një produkt i sigurtë dhe praktik me një strukturë të lehtë dhe të qëndrueshme plastike. Fakti që i brendshmi mund të hiqet dhe të pastrohet e bën produktin higjienik.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Oturak”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *