Ulëse tualeti

Ndenjësja e tualetit, e cila do të ndihmojë fëmijën tënd të përshtatet me ndenjësen e tualetit gjatë procesit të vështirë të trajnimit të tualeteve,e lejon atë të ulet në ndenjësen e tualetit pa frikë. E projektuar për fëmijë,është e gjerë dhe tërheq vëmendjen e fëmijës tënd me ngjyrat e bukura, ndërsa eliminon rrezikun që të bjerë fëmija yt. Mund të fshihet dhe të lahet.

5.00

Kategori:

Ndenjësja e tualetit, e cila do të ndihmojë fëmijën tënd të përshtatet me ndenjësen e tualetit gjatë procesit të vështirë të trajnimit të tualeteve,e lejon atë të ulet në ndenjësen e tualetit pa frikë. E projektuar për fëmijë,është e gjerë dhe tërheq vëmendjen e fëmijës tënd me ngjyrat e bukura, ndërsa eliminon rrezikun që të bjerë fëmija yt. Mund të fshihet dhe të lahet.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ulëse tualeti”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *