Ulëse luksoze tualeti

Ndenjësja e tualetit, e cila do të ndihmojë fëmijën tënd të përshtatet me ndenjësen e tualetit gjatë procesit të vështirë të trajnimit të tualeteve,e lejon atë të ulet në ndenjësen e tualetit pa frikë. Projektuar për fëmijë, ai është i gjerë dhe eliminon rrezikun e rënies nga fëmija juaj me plastikë duke mbajtur rrathë rreth skajeve të saj. Fakti që mund të fshihet dhe të lahet e bën produktin higjenik.

7.00

Kategori:

Ndenjësja e tualetit, e cila do të ndihmojë fëmijën tënd të përshtatet me ndenjësen e tualetit gjatë procesit të vështirë të trajnimit të tualeteve,e lejon atë të ulet në ndenjësen e tualetit pa frikë. Projektuar për fëmijë, ai është i gjerë dhe eliminon rrezikun e rënies nga fëmija juaj me plastikë duke mbajtur rrathë rreth skajeve të saj. Fakti që mund të fshihet dhe të lahet e bën produktin higjenik.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ulëse luksoze tualeti”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *