Shkopinjë për pastrimin e veshëve

Shkopinjtë e sigurisë të lejojnë të pastrosh veshët rehat të fëmijës. Bakshishet janë projektuar posaçërisht për të penguar fëmijën tuaj nga hyrja në kanalet e veshëve në përputhje me veshët e tyre të vegjël. Përdoret për të pastruar veshët e jashtëm, gishtat dhe mjedisin me kërthiza. E paprekur. Është e disponueshme. mbaje produktin larg arritjes së fëmijës kur nuk është në përdorim. Mos përdor produkte.

3.00

Kategori:

Shkopinjtë e sigurisë të lejojnë të pastrosh veshët rehat të fëmijës. Bakshishet janë projektuar posaçërisht për të penguar fëmijën tuaj nga hyrja në kanalet e veshëve në përputhje me veshët e tyre të vegjël. Përdoret për të pastruar veshët e jashtëm, gishtat dhe mjedisin me kërthiza. E paprekur. Është e disponueshme. mbaje produktin larg arritjes së fëmijës kur nuk është në përdorim. Mos përdor produkte.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shkopinjë për pastrimin e veshëve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *