Krehëra 2 në 1

Furçë e butë e flokëve natyrale dhe bakshishe të rrumbullakta të lejojnë të krehësh butësisht Dizajnin dhe materialet e bebes tënde janë zgjedhur kështu që të mos dëmtosh strukturën e flokëve të bebes tënde. Dora e furçës dhe krehri janë të kapura lehtë dhe të sigurtë. Produkti është i natyrshëm për shkak të thyerjes së flokëve në furçë apo briskave të furçës, një erë e vogël është normale për të ardhur kur laget. Një krehër dhe Furçë nuk është një lodër. Mos e lër fëmijën tënd të luajë me këtë produkt. Mbajeni fëmijën tuaj larg nga arritja kur nuk është në përdorim. Gjithmonë përdor këtë furçë dhe kreh nën mbikqyrjen e të rriturve. laj dhe laju me ujë të ngrohtë, sapun të lëngshëm ose Shampon E Bebes.

8.00

Kategori:

Furçë e butë e flokëve natyrale dhe bakshishe të rrumbullakta të lejojnë të krehësh butësisht Dizajnin dhe materialet e bebes tënde janë zgjedhur kështu që të mos dëmtosh strukturën e flokëve të bebes tënde. Dora e furçës dhe krehri janë të kapura lehtë dhe të sigurtë. Produkti është i natyrshëm për shkak të thyerjes së flokëve në furçë apo briskave të furçës, një erë e vogël është normale për të ardhur kur laget. Një krehër dhe Furçë nuk është një lodër. Mos e lër fëmijën tënd të luajë me këtë produkt. Mbajeni fëmijën tuaj larg nga arritja kur nuk është në përdorim. Gjithmonë përdor këtë furçë dhe kreh nën mbikqyrjen e të rriturve. laj dhe laju me ujë të ngrohtë, sapun të lëngshëm ose Shampon E Bebes.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Krehëra 2 në 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *