Dorezë & Kruarëse dhëmbësh

0+. Të ndihmon të pastrosh kankerin në gojën e fëmijës. Me gishta të butë mikrofieri, ti mund të pastrosh lehtë dhe të masazhosh mishrat delikatë të bebes tënde. Përdor: lahu para se të përdorësh. Pasi e lidhe dorezën në gishtin tënd, me butësi shtype në gjuhën e bebes tënde, anët e palates së sipërme dhe buzëve. Pastrohu me sapun dhe shpërlahu me shumë ujë pas çdo përdorimi.

6.00

Kategori:

0+. Të ndihmon të pastrosh kankerin në gojën e fëmijës. Me gishta të butë mikrofieri, ti mund të pastrosh lehtë dhe të masazhosh mishrat delikatë të bebes tënde. Përdor: lahu para se të përdorësh. Pasi e lidhe dorezën në gishtin tënd, me butësi shtype në gjuhën e bebes tënde, anët e palates së sipërme dhe buzëve. Pastrohu me sapun dhe shpërlahu me shumë ujë pas çdo përdorimi.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dorezë & Kruarëse dhëmbësh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *